BTA-beata trzetrzelewska-architekt-icon

BTA

Beata Trzetrzelewska jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Przed założeniem pracowni pracowała przy projektach architektonicznych i projektach wnętrz w Polsce oraz za granicą, między innymi w Krakowie, Amsterdamie, Sztokholmie i Buenos Aires. Firmy z którymi współpracowała to biuro Olaf Gipser Architects, Fram Arkitekten AB oraz LK Projekt. W swoich projektach inspiracje czerpie z wieloletnich podróży.

 

 

BTA to dynamiczna pracownia projektowa, mająca doświadczenie w projektach różnej skali od projektów dużej zabudowy wielorodzinnej przez rezydencje i projekty wnętrz.

Głównym celem BTA w projektowaniu jest zadowolenie klientów dlatego staramy się aby proponowane rozwiązania były niepowtarzalne, podnosiły standard życia, rozwiązywały problemy. Nasze projekty cechuje kreatywne myślenie, każdy jest wyjątkowy, tworzony indywidualnie dla naszych inwestorów. Pracownia jest otwarta na szukanie nowych rozwiązań funkcjonalnych i materiałowych, oraz stosowanie zdecydowanych akcentów kolorystycznych przy jednoczesnym szacunku dla budżetu inwestora.